Wygrana + info nt. rozdania

Udało mi się wygrać testowanie kuracji do włosów Inneov Densilogy na ofeminin.pl :)
Dziś od kuriera otrzymałam paczuszkę :)Suplement diety Inneov Densilogy stymuluje wzrost włosów oraz poprawia przytwierdzenie cebulek włosów. Dodatkowo Inneov Densilogy wplywa pozytywnie na stan paznokci sprawia, że szybciej rosną i stają się mocniejsze.

Zawarte w Inneov Densilogy składniki odżywcze takie jak: witamina D3 i kwas omega 3 wzmacniają membranę przytwierdzającą cebulkę włosa, dzięki czemu włosy są mocniejsze i bardziej odporne na wypadanie. 

Dzięki zawartości cynku, witaminy C i witaminy E włosy są lepiej odżywione, szybciej rosną i są mniej podatne na uszkodzenia.

Wystarczy przez 3 miesiące zażywać 2 kapsułki Inneov Densilogy przed głównym posiłkiem, żeby zobaczyć różnicę. 90% kobiet stosujących kapsułkiInneov Densilogy przez 3 miesiące zauważyły zdecydowaną poprawę jakości włosów oraz zwiększenie średnicy włosa. Już po miesiącu stosowania, kruche i rozdwajające się paznokcie, stają się mocniejsze i zdrowsze.
Źródło: ofeminin.pl
Postaram sie regularnie opisywać Wam działanie preparatu, a na konieć przedstawię wielką recenzję testu - mam nadzieję, że pozytywną dla włosów :)


****
Odnośnie rozdania, w którym można było otrzymać farbę do wlosów oraz odżywkę:
niestety nie będzie zwycięzcy.
Mimo to, iż liczba osób była zbyt mała, postanowiłam wyłonić osobę, która miała wygrać ALE po ponownym sprawdzeniu zgłoszeń okazało się, że już wczoraj kilka osób usunęło komentarze i oczywiście banery.

Produkty z rozdania będzie jednak można wygrać w kolejnym candy na blogu jako dodatkowy zestaw.
NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka