Avon Szminka Ultra Colour - Naturally Nude

Należę do osób, które nie czują sie dobrze w intensywnych odcieniach na ustach. Dlatego też szminki / pamadki, które kupuję, zazwyczaj są w odcieniach cielistych, naturalnych. 
Taki też jest odcień szminki Ultra Colour z Avon.Kilka słów od producenta:
Zaawanasowana nawilżająca formuła w modnych, soczystych kolorach łączy w sobie wszystkie cechy nowoczesnej szminki. Innowacyjne, przezroczyste opakowanie. Zawiera SPF 15.
* miękkie i nawilżone usta
* pokrywa usta bogatym kolorem
* długo się utrzymuje
Dzięki zawartości oleju z nasion arktycznej jagody, witaminy E i kwasów Omega-3 formuła eliminuje wolne rodniki, zmniejszając oznaki starzenia i podtrzymuje zdrowy wygląd skóry ust. Masło Shea utrzymuje właściwy poziom nawilżenia. Formuła zawiera samoodnawialne pigmenty, które zapewniają trwały kolor. Zapewnia ochronę przeciwsłoneczną.

Moja opinia:
Opakowanie według mnie jest bardzo dobre, klasyczne, eleganckie. Dużum plusem jest przeźroczysta góra opakowania, przez którą widac odcień produktu bez konieczności rozrywania folii zabezpieczającej.


Odcieńtupowo cielisty, nie odbiega zbyt od naturalnego koloru ust. Ma za zadanie jedynie je podkreślic.Co zauważyłam?  Usta ładnie podkreślone. Wyrównany koloryt. Utrzymuje się na ustach do kilku godzin co moim zdaniem jest zdecydowanym plusem. Nie "roluje" się w kącikach ust.
Minusem jest fakt, że podkreśla wszelkie odstające / przesuszone skórki na ustach. Warto zatem wykonać peeling przed nałożeniem produktu. 
Cena regularna 26zł/produkt występuje często w promocji


NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka