Kobo Professional Fashion Colour - nr 109

Dziś o ostatnim odkryciu z Drogerii Natura. 
Niby sieciowy produkt, a jednak ma w sobie "to coś". 
Zapraszam do dalszej części posta :)

 


Postanowiłam się przełamać i oprócz bladych, naturalnych kolorów wypróbować na ustach czegoś innego. Oczywiście stopniowo, ponieważ ostra czerwień nadal do mnie "nie mówi".
Wybór przypadkowo padł na 
Kobo Professional Fashion Colour - nr 109 Tangerine Rose 


Kilka słów od producenta:
Zdecydowane kolory i doskonale podkreślone usta. 
Niezwykła trwałość koloru.
Kremowa formuła wzbogacona o liczne składniki odżywcze, ochronne i pielęgnacyjne.


Moja opinia:

Opakowanie jak widać dosyć eleganckie, Prostota czarnej obudowy połączona z srebrnymi detalami daje moim zdaniem poczucie, że nasz produkt to nie "plastikowy bubel". Zamknięcie klasyczne, z wykręcanym sztyftem o wadze 3,8g. Nie ma z nim problemów, nie zacina się, pomadka nie łamie się. Mimo kilku upadków nie widać śladów pęknięc na obudowie. 
 Pomadka Fashion Colour wyprodukowana została w bogatej gamie kolorystycznej. Ja wybrałam lekko różowy odcień nr 109 - Tangerine Rose. Sprawdzając kolor na ręce wydawał się on dość intensywny. 


Na ustach prezentuje się tak. 


Moim zdaniem wygląda dość naturalnie, niezbyt wyzywająco, jednak zdecydowanie podkreśla usta nadając im wyjątkowy odcień. 
Trwałość produktu również w tym wypadku na plus. Pomadka Kobo utrzymuje się na ustach około 4-6h, jest to moim zdaniem naprawdę dobry efekt. 


Jak z zapewnieniami producenta o odżywczych właściwościach?
Na pewno ten produkt nie wysusza ust. Nie mam odczucia skorupy po wyschnięciu produktu. Usta są delikatne, nie odstają skórki. Fashion Colour "nie zjada" się także w kącikach ust, nie tworzy w tej okolicy żadnego nalotu.

Jeżeli celem zakupów jest dobra, trwała szminka / pomadka, która nie podrażnia ust to ten produkt będzie idealnycm wyborem. Cena ok. 15zł.
*******NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka