Cytrynowa ochrona od Joanny w mini wydaniu

Przez moje ręce przewija się sporą ilość kremów do rąk. Można wręcz stwierdzić, że jestem od nich uzależniona :) Czy glicerynowy klasyk mnie uwiódł? 


Kremy glicerynowe kojarzą mi się z takim typowym klasykiem używanym przez pokolenia w mojej rodzinie. Zapach cytrynowy przypomina mi dziadka i tatę nagminnie stosujących takie kremy do rąk.
W moje ręce wpadła mini wersja kremu, idealna do torebki. 


Kilka słów od producenta:
Glicerynowy krem do rąk z wyciągiem z cytryny intensywnie nawilża skórę rąk, wygładza ją i chroni przed wysuszeniem. Gliceryna - nawilża nawet głębsze warstwy naskórka. Cytryna - rozjaśnia przebarwienia i odświeża skórę.
Sposób użycia: niewielką ilość kremu wmasować w skórę dłoni.
Skład / INCI:


Moja opinia:
Opakowaniem kremu jest nieprzeźroczysta, biała z nadrukami, miękka tubka o pojemności 50g. Zamknięcie typu "klik" służy także do postawienia produktu. Ułatwia to wydobycie produktu do końca. Korek w żaden sposób się nie uszkadza, nie wyrywa, nie odłamuje mimo częstego otwierania i kilku upadków ;) Konsystencja kremu wydaje się lekko tłusta, jednak szybko się wchłania dając skórze błyskawiczne uczucie ukojenia. Zapach przyjemny, świeży, cytrynowy pozostaje na skórze jakiś czas. Nie jest to jednak dławiąca woń.Skóra dłoni jest szczególnie narażona na działanie detergentów, czynników atmosferycznych itp. Ten krem bardzo dobrze radzi sobie z wszystkimi jej problemami. Dłonie stały się wyraźnie nawilżone, skóra bardziej miękka, gładsza, bardziej odporna na nowe podrażnienia. Produkt bardzo dobrze sprawował się zarówno jesienią, zimą jak i teraz. To moje 3 opakowanie (przetestowane przeze mnie i męża ;) ) i oboje jesteśmy zdania, że naprawdę dobrze się sprawuje. Ja nosiłam go w torebce, mała pojemność nadaje się do tego idealnie. Cena ok. 2,5 - 3zł/50g także wydaje się w porządku. 


Joanna oferuje także inne warianty tej "mini wersji" kremu. Mam zamiar wypróbować jeszcze jakąś ;)

NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka