Pielęgnacja twarzy: Maska BingoSpa z jedwabiem, kaszmirem i kolagenem

Pielęgnacja twarzy to bardzo istotny element w moim życiu (i pewnie w większości z Was). Teraz kiedy robi się coraz cieplej szczególnie staram się o nią dbać, ponieważ chce zminimalizować niedoskonałości i używać jak najmniej kosmetyków typu podkłady/pudry. 
Czy maska BingoSpa pomogła? 

http://www.bingosklep.com/maseczka-twarzy-proteinami-kaszmiru-jedwabiu-bingospa-p-53.html

Opis producenta:
Maseczka BingoSpa dla każdego typu cery z proteinami jedwabiu, kaszmiru i kolagenem.
Proteiny jedwabiu i kaszmiru to doskonały materiał budulcowy komórek skóry, a dzięki swej niskiej masie cząsteczkowej oraz charakterowi podobnemu do soli, są zdolne przenikać również do zewnętrznych warstw naskórka, scalając je i poprawiając poziom nawilżenia powodując efekt dyskretnego liftingu.
Głównymi aminokwasami są alanina i glicyna - obydwa w znaczących ilościach obecne w białkach budulcowych naszej skóry, mające doskonałe właściwości nawilżające i regeneracyjne.
Trzecim znaczącym aminokwasem jest seryna, posiadająca zdolność wiązania wody i tworzenia ochronnego filmu hamującego utratę wody transepidermalnej.Moja opinia :
Maska zamknięta jest w plastikowym przeźroczystym słoiczku z czarną zakrętką o pojemności 120ml. Szata graficzna bardzo prosta, lekko rozmazany druk. Umieszczono na niej najpotrzebniejsze informacje i ta prostota w niczym nie przeszkadza. Maska jest białego koloru o lekko galaretowatej konsystencji. Zapach bardzo przyjemny, niezbyt intensywny, lekko słodki.  W składzie wyróżniamy proteiny jedwabiu i kaszmiru, a także kolagen. 
Po stosowaniu jej średnio 2 razy w tygodniu rzeczywiście zauważyłam zmianę w wyglądzie cery. Twarz stała się gładsza i bardziej miękka. Zginęły skórki w okolicy nosa. Polepszyło się nawilżenie skóry. Czy ujędrnia trochę ciężko mi powiedzieć, bo moja skóra nie jest zbytnio pozbawiona sprężystości. Z całą pewnością poprawia jednak ogólny wygląd i stan cery.
 Możecie ją nabyć w Sklepie Bingo Spa.
NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka