Dekoracje domu: naklejki na ścianę

W ostatnim czasie bardzo kusi mnie, aby zmienić coś w naszym mieszkaniu. Oprócz klasycznych dodatków jak ramki, świeczniki, itp bardzo podobają mi się napisy. Nie tylko te , które można postawić, ale też takie, które można nakleić na ścianę. 


Znalazłam kilka inspiracji na stronie naklejkomania.eu

Rodzaje naklejek:
* Naklejki z folii samoprzylepnej jednokolorowe:Naklejki na ścianę wycinamy metodą ploterową z samoprzylepnej folii matowej PCV. Folia jest dostępna w kolorach zgodnie z wzornikiem kolorystycznym folii. Folia odporna jest na działanie wody jak również soli, słabych kwasów, smarów. Naklejki pokryte są specjalnym papierem transferowym, który ułatwia przenoszenie całego wzoru na wybraną powierzchnię.

* Szablony malarskie z folii samoprzylepnej
Wzory wycinane są z specjalnej folii samoprzylepnej o słabszych właściwościach lepnych, .Szablon jest jednorazowego użytku. Na wycięty wzór naklejamy specjalny papier transportowy, co ułatwi naniesienie całego motywu na ścianę. Nie zalecamy używanie szablonu na świeżo malowanej ścianie, należy odczekać 2 tyg. W przypadku farb lateksowych mogą wystąpić problemy z naklejeniem szablonu.

* Naklejki welurowe:
Naklejki welurowe wykonane są z okleiny welurowej z właściwościami lepnymi, wzór wycięty jest metoda ploterową.Materiał do produkcji naklejek welurowych jest grubszy od folii samoprzylepnej. Na wzór jest nałożony papier transferowy, który ułatwia przenoszenie całego motywu na wybraną powierzchnię.Dostępnych są kolory weluru zgodne z wzornikiem kolorystycznym naklejek welurowych.

A oto przykłady naklejek ściennych:


Podobają Wam się takie dekoracje?
 Jako pierwszą zamierzam kupić to z "całowaniem na dobranoc" ;)
NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka