Pielęgnacja: Bioelixire Argan Oil Slimming Body Creme

Ćwiczenia, dieta, a czasem miło użyć "wspomagacza". Czy ten sprawdził się chociaż trochę? Różnego rodzaju balsamy wyszczuplające, ujedrniające zazwyczaj obiecują cudowne efekty. Powiem szczerze, że ja w nie nie wierzę. Ufam jedynie, że mogą pomóc w całej walce o nowe "ja". 


Kilka słów od producenta:
Argan Oil Body Creme - nawilżający i poprawiający sprężystość skóry krem do ciała.  Nawilżające i wygładzające własności olejku arganowego zostało uzupełnione o działanie regeneracyjne, odżywcze i zwiększające gęstość olejków jojoba, z oliwek, awokado i słonecznika.  Krem do codziennego stosowania. 

Składniki / ingredients / inci : 


Moja opinia:
Krem zamknięty jest w plastikowej tubie o pojemności 200ml , z zamykaniem typu "klik", na którym stawiamy produkt. Pachnie mi olejkami, najbardziej chyba wyczuwalny jest arganowy. Konsystencja dosyć gęsta, lekko tłusta. Odrobina wystarczy do posmarowania wybranej partii ciała. Szybko się wchłania. Kosmetyk stosowałam codziennie wieczorem na uda i brzuch. Po kilku tygodniach zauważyłam lekkie nawilżenie tych części ciała. Ujędrnienie i sprężystość nie wystąpiły jak obiecuje producent. Od jakiegoś czasu ćwiczę kilka razy w tygodniu. Zauważyłam "zbicie" ud z tym związane, jednak skóra nie jest w takim stanie jaki udało mi się uzyskać przy pomocy innych produktów tego typu. Nie wiem, może moje ciało jest na balsam Bioelixire uodpornione i zwyczajnie nie chce z nim współpracować. U mnie spełniło oczekiwania jedynie w ok 30%. 


Miałyście może? Co możecie polecić na wspomaganie ujędrniania skóry? 

_______________

Zapraszam na mój Instagram i fanpage :)
_______________


NATIblog © 2015. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szablon stworzony z przez Blokotka